Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будильник з підсвічуванням квадрат рожевий. Будильник квадратної форми. Корпус виконаний із кольорового пластику. Циферблат сріблястий, є підсвічування, кнопка розташована зверху. Кварцовий, на пальчиковій батарейці (елемент А А). До комплекту не входить. Тривалість сигналу будильника до 30 хвилин. Кнопка вимкнення розташована з тильного боку корпусу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Колір циферблату | Сріблястий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 95 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 95 мм |
- Ціна: 156 ₴




