
влевовправо
Годинники настільні розмовляючі електронні з температурою
- Готово до відправки
- Код: VST-7027C черн
365 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники настільні розмовляючі електронні з температурою. Годинник VST-7027C ― це будильник, що говорить, з термометром, виготовлений з міцного пластику.. Має рідкокристалічний дисплей з великими чіткими цифрами. На екрані відображається температура, так як годинник оснащені вбудованим температурним датчиком з діапазоном робочих температур від мінус -9 до +60 градусів, з кроком вимірювання температури на 1 градус.
Пристрій працює у двох режимах відліку часу – 12 та 24 години. Говорячий електронний годинник - це відмінний варіант як для людей зі слабким зором, так і для інших. У годиннику є чотири варіанти звукового сигналу супроводу будильника (зозуля, крик півня, мелодія і тональний звук). Існує функція повтору будильника.
Так само можна виставити режим голосового оповіщення кожної години ( функція працює з 7 годин ранку до 21 години ). Кнопки управління знаходяться на лицьовій панелі годин. Зверху розташована велика кнопка відключення будильника / або повідомлення поточного часу. Годинник працює на двох пальчикових батарейках ( елемент А ), що не входять в комплектацію. Є інструкція на російській мові. Більш детальна інформація при купівлі чи дзвінку.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові характеристики годин | |
| Термометр | Так |
| Голосове сповіщення | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 365 ₴







