
Годинник мережевий з червоними цифрами
- Готово до відправки
- Код: VST-716-1
403 ₴
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
Мережеві годинники з червоними цифрами. Настільний годинник VST-716 є будильником від 220 в зі світлодіодною індикацією часу, який підходить як для домашнього користування, так і для офісу. Корпус виконаний з високоміцного пластику, що має гарний ступінь зносостійкості. Годинник має досить гучний сигнал будильника. Відключається при натисканні на велику центральну клавішу на верхній панелі. Там розташовані всі кнопки управління. Дзвінок на табло, що світиться, сигналізує про включений або вимкнений будильник, відключається тумблером з тильного боку годинника.
Прилад працює від 220 в, але при відключенні електрики пам'ять зберігається завдяки вбудованому додатковому джерелу живлення ( елемент А А А -дві штуки ), при цьому табло не світиться. Довжина мережного дроту - 1,5 м. Висота цифр на екрані - 25 мм. Інструкція російською додається.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Овальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Червоний |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 55 мм |
- Ціна: 403 ₴





