
влевовправо
Годинник мережевий VST-716 зелений
- Готово до відправки
- Код: VST-716-2
413 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний годинник VST-716 є будильником від 220 в зі світлодіодною індикацією часу, який підходить як для домашнього користування, так і для офісу. Корпус виконаний з високоміцного пластику, що має гарний ступінь зносостійкості. Годинник має досить гучний сигнал будильника. Вимикається він при натисканні на велику центральну клавішу на верхній панелі. Там розташовані всі кнопки управління. Дзвіночок на табло, що сигналізує про включений або вимкнений будильник, відключається тумблером з тильного боку годинника.
Прилад працює від 220 в, але при відключенні електрики пам'ять зберігається завдяки вбудованому додатковому джерелу живлення ( елемент А А А - дві штуки ), при цьому табло не світиться. Довжина мережного дроту - 1,5 м. Висота цифр на екрані - 25 мм. Інструкція на російській мові додається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Овальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Зелений |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 55 мм |
- Ціна: 413 ₴






