Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний годинник VST-716-5 являють собою будильник від 220 в з світлодіодною індикацією часу, який підходить як для домашнього користування, так і для офісу. Корпус виконаний з високоміцного пластику, що володіє високим ступенем зносостійкості. Годинники мають досить гучний сигнал будильника. Вимикається він при натисканні на велику центральну клавішу на верхній панелі. Там же розташовані кнопки управління. Світиться дзвіночок на табло, що сигналізує про включеному або вимкненому будильник, відключається тумблером з тильного боку годин. Прилад працює від 220 в, але при відключенні електрики пам'ять зберігається, завдяки вбудованому додаткового джерела живлення ( елемент А А А -дві штуки ), при цьому табло світиться не буде. Довжина мережевого проводу ― 1,5 м. Висота цифр на екрані ― 25 мм. Інструкція російською мовою додається.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Овальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Синій |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 55 мм |
- Ціна: 450 ₴








