
влевовправо
Годинник настінний чайник (260 х 310 мм) червоний
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 001505(чайник кр)
313 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник настінний чайник (260 х 310 мм) червоний. Годинник настінний кухонний у формі чайника в червоному кольорі, корпус пластиковий. Механізм із стрілкою, що пливе (не тикують). Працюють на пальчиковій батарейці (елемент АА) до комплекту не входить. Продаються в картонній пакованні. Розмір: 260 х 310 з діаметром циферблата 160 мм, товщина 40 мм.
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Білий |
| Форма | Фігурна |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Користувальницькі характеристики | |
| діаметр циферблата | 130 |
- Ціна: 313 ₴

