Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник будильник овальної форми.Корпус виготовлений із кольорового пластику. Циферблат білий. Є підсвітка/ для перегляду часу вночі/, кнопка розташована з тильного боку. Тривалість роботи сигналу будильника до 30 хвилин. Для зручнішого вимкнення дзвінка тумблер зроблений на верхній панелі. Механізм кварцовий, на одній пальчиковій батарейці/елемент живлення А/. Модель виконується в чотирьох кольорах.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xinda |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Овальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 95 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Висота | 73 мм |
- Ціна: 157 ₴





