
влевовправо
Будильник із кнопкою вимкнення сигналу зверху
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 136-ч
70 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціни+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будильник із кнопкою вимкнення сигналу зверху. Годинник із будильником прямокутної форми. Корпус виготовлений із кольорового пластику. Циферблат білий із чорними стрілками та цифрами. Є підсвітка/ для перегляду часу вночі/, кнопка розташована з лицьового боку. Тривалість роботи сигналу будильника до 30 хвилин. Для зручнішого вимкнення дзвінка тумблер зроблений на верхній панелі. Механізм кварцовий, на одній пальчиковій батарейці/елемент живлення А/.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xinda |
| Країна виробник | Китай |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Форма | Прямокутна |
| Тип годинника | Настільні |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 33 мм |
| Висота | 65 мм |
- Ціна: 70 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.




