
влевовправо
Будильник Xinda квадратний
- Готово до відправки
- Код: XD-785-г
188 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будильник квадратної форми. Корпус виконаний з кольорового пластику. Білий Циферблат з чорними цифрами і стрілками, є підсвітка, кнопка розташована зверху. Кварцовий, на пальчикової батарейки ( елемент А ). До комплекту не входить. Тривалість роботи сигналу до 30 хвилин, звук вимикається із зворотного боку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xinda |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 87 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Висота | 87 мм |
- Ціна: 188 ₴




