Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Калькулятор настільний CT-8122 з двома дисплеями можна використовувати як для дому, так і для торгівлі. Він має два 12 розрядних рідкокристалічних дисплеї з фіксованим кутом нахилу та великими чіткими цифрами. Калькулятор виконує всі прості операції, включно з витяганням квадратного кореня та відсотковими відділеннями. Має на клавіатурі кнопку два нуля "00" і стрілку — для скидання останньої неправильно набраної цифри, а також клавіші для перегляду всіх виконаних операцій як у ручному режимі, так і в автоматичному. Є функція пам'яті ( кнопки: M+, M-, MRC), а також друга пам'ять GT для збереження даних під час інших обчислень. Передбачене автоматичне вимкнення калькулятора через певний час у стані бездіяльності, для економії живлення.
| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 155 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | для торгівлі |
- Ціна: 305 ₴





