Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник на чорному лаковому ремінці, виготовлений у золотому кольорі корпусі з такого ж кольору стрілками, з мітками — стразами та римськими цифрами на чорному циферблаті. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, що забезпечує точність ходу. Застібка звичайна. Працюють на батарейці таблетці G4 (елемент 626,377). Діаметр 30 мм, ширина ремінця 14 мм, загальна довжина 220 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bolun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Скло | Мінеральне |
| Стать | Жіноча |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Форма | Кругла |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Тип | Класичні годинник |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Діаметр | 30 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 243 ₴



