распродажа

влевовправо
Жіночий годинник на червоному ремінці
- Готово до відправки
- Код: 0101961
152 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий годинник на червоному ремінці. Годинник виконаний у білому корпусі з такого ж кольору стрілками та чорними римськими цифрами. Корпус зі стразами. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, що забезпечує точність ходу. Застібка звичайна. Працюють на батарейці таблетки G4 (елемент 626, 377). Довжина 40 мм, ширина 27 мм, ширина ремінця 16 мм, загальна довжина 220 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Римські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Овальна |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Червоний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 27 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
- Ціна: 152 ₴



