Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий наручний годинник на браслеті з магнітною застібкою. Цікава новинка - годинник із плетеним металевим ремінцем на магнітній застібці. Дуже практично, годинник легко регулюється по руці і надійно фіксується на магніті.Годинник з жовтими стрілками і мітками на блискучому циферблаті. Скло по зовнішньому краю грановане. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, що забезпечує точність ходу. Застібка магнітна. Браслет не роз'ємний. Працюють на батарейці таблетки G4 (елемент 626377). Діаметр 32 мм, ширина ремінця 13 мм, загальна довжина 210 мм.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 32 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Ширина ремінця | 13 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Золотий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Класичні годинник |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 323 ₴








