Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор портативний з USB зарядкою. Вентилятор mini fan працює від акумулятора li-lon 18650 або через USB дріт. Вентилятор має вбудований ліхтар і три швидкості обертання. У конфігурації передбачена зручна ручка для перенесення. У складеному стані використовується як підставка для настільного варіанту
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Ліхтарик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Кількість режимів роботи | три швидкості |
| Живлення | Вбудований акумулятор 1800 mAh |
| Розміри | L 200 мм |
|
Діаметр 100 мм Додаткові характеристики: вага 166 г, |
Вентилятор (три швидкості) |
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 3.5 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Китай |
| Регулювання швидкості | Так |
| Варіант установки | Настільний |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Діаметр лопатей | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.166 кг |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
- Ціна: 207 ₴




