Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники наручні EYKI з якісним механізмом Miyota. Наручні кварцові годинники з механізмом Miyota, виробництва Японії. За ціною і якістю ― це оптимальний варіант для покупця. Годинник водонепроникний. Модель укомплектована срібною батарейкою G4 (елемент 626,377), розрахованої на 4 роки експлуатації. Час встановлюється класичним способом.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Основні | |
| Виробник | EYKI |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Класичні годинник |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Форма | Нестандартна |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Римські цифри |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 278 ₴










