
влевовправо
Годинник настінний Сова великий (510 х 310) коричневий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Сова-0101245 кор
1 300 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник настінний Сова великий (510 х 310). Годинник як сови настінні подарункові у формі сови під червоне дерево. Кварцові. Працюють на батарейці (пальчикова — елемент АА).
| Основні | |
|---|---|
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Висота | 510 мм |
| Діаметр | 220 мм |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Нестандартна |
- Ціна: 1 300 ₴








