
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий будильник настільний (150 х 150 ) салатовий квадратної форми. Корпус виготовлений із кольорового пластику. Циферблат білий, з великими чорними, які можна побачити цифрами та стрілками. Тривалість роботи сигналу будильника до 30 хвилин вимикається за бажання ззаду. Механізм кварцовий, на одній пальчиковій батарейці /елемент живлення АА/. До комплекту не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Салатовий |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 150 мм |
- Ціна: 225 ₴






