
влевовправо
Годинник настінний якір RL-008 Розміри 420 х 340
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0101279 (RL-008)
549 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник настінний якір RL-008 Розміри 420 х 340. Годинник настінний якір фігурної форми, корпус пластиковий. Гарний настінний годинник, виготовлений під колір лакованого дерева. Йдуть у великому подарунковому пакованні. Механізм із рухомою стрілкою (не тикують). Працюють на пальчиковій батарейці (елемент АА). Розміри 420 х 340. Діаметр циферблата 155 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RL |
| Країна виробник | Китай |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Форма | Фігурна |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Висота | 420 мм |
| Діаметр | 155 мм |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
- Ціна: 549 ₴

