Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будильник квадратний синій (120 х 120 ). Годинник з будильником квадратної форми великі. Корпус виконаний з кольорового пластику. Циферблат білий, з великими чорними, відмінно видимими цифрами і стрілками. Тривалість роботи сигналу до 30 хвилин, відключається при бажанні ззаду. Механізм кварцовий, на однієї пальчикової батарейки /елемент живлення А А /.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Форма | Квадратна |
| Тип годинника | Настільні |
| Колір циферблату | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Висота | 120 мм |
- Ціна: 131 ₴





