Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний Таймер механічний. Кухонний Таймер механічний з розмірами 70 х 70 х 30 мм
Механічний кухонний таймер своєчасно нагадає Вам, що настав час знімати з плити приготоване блюдо. Для заводу поверніть верхню частину таймера з відмітками по ходу поділок до 50 хвилин, потім перейдіть назад і зупиніть на потрібному розподілі за шкалою хвилин, і після заданого періоду пролунає дзвоник.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип таймера | Механічний |
| Матеріал | Пластик |
| Максимальна тривалість часу | 60 хв |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 70 мм |
| Колір | Білий |
| Особливості | Звуковий сигнал |
- Ціна: 267 ₴




