Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники наручні жіночі на браслеті сталевого кольору. Годинники жіночі на браслеті. Годинник жіночий з обтяженим браслетом, сталевого кольору. Циферблат, корпус та браслет прикрашені стразами. У цій моделі стоїть якісний кварцовий механізм. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути ключ зі штифтом і повертати за годинниковою стрілкою до установки. Додаткові циферблати та кнопки не активні (бутафорія). Браслет з євро застібкою (для відкриття та закриття – натиснути на пружинки з боків). Працюють на батарейці - G4 (елемент 626,377).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Комбінований |
| Браслет/Ремінець | Комбінований |
| Колір корпусу | Металік |
| Колір циферблату | Сріблястий |
| Колір браслета/ремінця | Сірий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Загальна довжина | 155 мм |
- Ціна: 184 ₴



