Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник наручний з калькулятором. Годинник пластмасовий прямокутної форми, плоский. Індикатор рідкокристалічний з цифрами, показує час, також на табло відображається число, місяць, день тижня. У другому рядку після натискання червоної кнопки включається калькулятор. Кнопки керування – гумові. Годинник виконаний у пилу - вологонепроникному корпусі. Працюють на батарейці – таблетці G10 (елемент 389), яку закриває кришка на гвинтиках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenka |
| Країна виробник | Китай |
| Тип механізму | Електронний |
| Циферблат | Цифровий |
| Скло | Пластикове |
| Стать | Унісекс |
| Браслет/Ремінець | Пластиковий |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластмаса |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Формат часу | 12 годин |
| Тип | Спортивний годинник |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Будильник |
- Ціна: 146 ₴







