Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники настінні 2879, нова красива модель, прямокутної форми, кварцові. Працюють на батарейці (пальчикова - елемент А). Механізм з пливе стрілкою (не цокаючий ). З лицьового боку верхня і нижня кромки мають вставки, зроблені під лаковане дерево, а з боків - під жовтий метал.
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Висота | 345 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Основні | |
| Виробник | Compass Pools |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Жовтий |
| Форма | Прямокутна |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
- Ціна: 705 ₴





