Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний будильник фірми Pearl. Годинник фігурної форми із пластика сріблястого кольору. Білий Циферблат. Є підсвічування / для перегляду часу ночі /, кнопка знаходиться зверху. Тривалість роботи сигналу до 30 хвилин, відключається ззаду. Так само у годиннику є функція повтору дзвінка через 5 хв. Для цього під час роботи будильника, необхідно натиснути на клавішу підсвічування, дзвінок відключиться, але через 5 хв знову спрацює. Цю процедуру можна повторювати багаторазово. Механізм кварцовий, на однієї пальчикової батарейки /елемент живлення А А /. Хід плавний ( не цокаючий ). Діаметр циферблата 65 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pearl |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Зелений |
| Форма | Фігурна |
| Тип годинника | Настільні |
| Колір циферблату | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 195 ₴



