
влевовправо
Годинники наручні якi говорять vst-7002
- Готово до відправки
- Код: VST-7002 м
439 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наручний годинник, що говорить, можна використати не лише як простi електроннi, але i як для слiпих i людей з ослабленим зором. Годинник надiйний i простий в зверненнi. Годинник показуе 24 годинний час. Будильник мае три рiзнi сигнали ( зозуля, пiвень, музика ). Говорять росiйською мовою.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Основні | |
| Виробник | VST |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Пластикове |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Пластиковий |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Формат часу | 24 години |
- Ціна: 439 ₴


