Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний калькулятор надійний від світла та батарейок. Калькулятор Joinus - 3010 від світла та батарейок для дому та офісу має 12 розрядний рідкокристалічний дисплей з фіксованим кутом нахилу і великими чіткими цифрами, кнопки скляні. Калькулятор виконує всі прості операції, включаючи вилучення квадратного кореня та відсотки. Має на клавіатурі кнопку два нулі "00", стрілку – для скидання останньої невірно набраної цифри. Є функція пам'яті ( кнопки : M+, M-,MRC ), а також друга пам'ять GT для збереження даних під час інших обчислень. Передбачено автоматичне відключення калькулятора через певний час у стані бездіяльності, для економії харчування. Дана модель калькулятора працює від світла та на пальчиковій батарейці (елемент А А).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Простий калькулятор |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 12 |
| Виробник | M&M |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 333 ₴




