
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники настінні Сова велика ( 510 х 310 ). Годинник у вигляді сови.Годинники настінні подарункові у вигляді сови кольором під червоне дерево. Кварцові. Працюють на батарейці (пальчикова - елемент А ).
| Основні | |
|---|---|
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Форма | Фігурна |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 570 мм |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
- Ціна: 1 450 ₴




