Будильник, що говорить електронний з температурою. Годинник VST-7027 ― це будильник, що говорить, з термометром, виготовлений з міцного пластику. Має рідкокристалічний дисплей із великими чіткими цифрами. На екрані відображається і температура, оскільки годинник оснащений вбудованим температурним датчиком з діапазоном робочих температур від -9 до +60 градусів, з кроком вимірювання температури в 1 градус. Показує 12 годин.
Говорячий електронний годинник - це відмінний варіант як для людей зі слабким зором, так і для інших.
У годиннику є чотири варіанти звукового сигналу супроводу будильника (зозуля, крик півня, мелодія і тональний звук). Існує функція повтору будильника. Також можна виставити режим голосового оповіщення кожної години (функція працює з 7 години ранку до 21 години).
Кнопки керування знаходяться на лицьовій панелі годинника. Зверху розташована велика кнопка відключення будильника/або повідомлення поточного часу. Годинник працює на двох пальчикових батарейках ( елемент А А ), не входять до комплектації. Є інструкція російською мовою. Детальніша інформація при покупці або дзвінку.
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Основні | |
| Виробник | VST |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Фігурна |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Додаткові характеристики годин | |
| Термометр | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Голосове сповіщення | Так |
- Ціна: 311 ₴







