Настільний годинник VST-730-4 зі світлодіодним індикацією часу, який підходить як для домашнього користування, так і для офісу. Корпус виконаний з високоміцного пластику, що володіє високим ступенем зносостійкості. Годинники мають досить гучний сигнал будильника. Вимикається він при натисканні на велику центральну клавішу на верхній панелі. Всі кнопки управління розташовані з тильного боку корпусу. Світиться дзвіночок на табло, що сигналізує про включеному або вимкненому будильник, відключається тумблером там же. Ширина-190 мм, висота - 80 мм, товщина біля основи 70 мм. Прилад працює від 220 в, але при відключенні електрики пам'ять зберігається, завдяки вбудованому додаткового джерела живлення ( елемент А А А -дві штуки ), при цьому табло світиться не буде. Довжина мережевого проводу ― 1,2 м. Висота цифр на екрані ― 40 мм. Інструкція російською мовою додається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Зелений |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 560 ₴






