Настільний годинник VST-717 являють собою будильник від 220 в з світлодіодною індикацією часу, який підходить як для домашнього користування, так і для офісу. Корпус виконаний з високоміцного пластику, що володіє високим ступенем зносостійкості. Годинники мають досить гучний сигнал будильника. Вимикається він при натисканні на велику центральну клавішу на верхній панелі. Там же розташовані кнопки управління. Світиться дзвіночок на табло, що сигналізує про включеному або вимкненому будильник, відключається тумблером з тильного боку годин. Прилад працює від 220 В, але при відключенні електрики пам'ять зберігається, завдяки вбудованому додатковому джерелу живлення елемент А А А - дві штуки (в комплект не входять), при цьому табло світитися не буде. Довжина мережевого дроту з USB роз'ємом - 1 м. Підключається через адаптер (в комплект не входить). Висота цифр на екрані ― 30 мм. Інструкція російською мовою додається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Овальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Синій |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 165 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Висота | 70 мм |
- Ціна: 500 ₴





