
Годинник настільний VST-872 S з температурою та вологістю
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0101496
550 ₴
Показати оптові ціни- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
Годинник настільний VST-872 S з температурою та вологістю мають квадратну форму під колір дерева. Світлодіодний електронний годинник незвичайного дизайну чудово вписується в будь-який інтер'єр квартири, будинку або дачі, а також офісу. Яскраві зелені цифри мають ефектний вигляд на такій поверхні. Сучасний дизайн, яскрава світлодіодна підсвітка, функціональність і компактність робить їх дуже популярними на цей момент. Годинник показує час, дату, температуру та вологість. Висота цифр 20 мм. Розміри 106 х 106 х 47 мм.
Характеристики:
- Колір корпусу: чорний.
- Колір світіння цифр: білий.
- Формат часу: 12/24 години.
- Показ: час, дата, температура.
- Функція будильника. 3 кнопки для настроювання та керування годинником.
- Живлення: 4 батарейки (ААА) типу (не входять до комплекту).
- Роз'єм для під'єднання зовнішнього джерела живлення (кабель для живлення від USB-порту в комплекті). Також є можливість живлення від мережевого адаптера 5 В (не входить до комплекту — але можна замовити разом із годинником).
- Розміри: 106 x 106 x 47 мм.
Комплектація:
- Електронний годинник;
- USB кабель живлення.
* Колір або відтінок виробу на світлині може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Принцип роботи:
1. Живлення. Здійснюється від чотирьох батарейок типу ААА або через USB від зовнішнього блока живлення DC5V/500 мА. Також усередині вже встановлена літієва батарейка для збереження інформації про час і виставлених будильників у разі вимкнення живлення або розряджання батарейок.
2. Відтворення інформації. Годинник показує час у 2 форматах на вибір (24 год / 12 год ), дату (год, місяць, число) і температуру (за Цельсієм або Фаренгейтом на вибір). На вибір є 3 режиму відбиття:
- DP-1 час + температура 10 сек, потім дата 5 сек — і так почергово.
- DP-2 зображає якою то один обраний режим.
- DP-3 зображає час і температуру.
3. Керування звуком. Основне завдання цієї функції - заощаджувати заряд під час роботи від батареї. Суть її полягає в тому, що дисплей світиться приблизно 14 секунд, після чого переходить у режим енергоощадження (то є не відбиває інформації), а для того, щоб його ввімкнути необхідно, наприклад, хлопнути в долоні або створити будь-який інший шум або доторкнутися до годинника.
4. Будильник. Можна встановити три будильники. Будильник працює впродовж однієї хвилини досить голосно та деко, щоб розбудити. Вимикається будь-якої з трьох кнопок.
5. Яскравість дисплея з 21 години до 7 ранку зменшується.
6. Настроювання. Для настроювання годинника на задній поверхні є 3 кнопки SET, UP, і DOWN призначення яких непогано описано в інструкції (натискання на кнопки супроводжується звуковим сигналом). Для скидання всіх параметрів у батарейному відсіку міститься кнопка RESET.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 106 мм |
| Глибина | 47 мм |
| Висота | 106 мм |
- Ціна: 550 ₴









