Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники наручні чоловічі з датою кварцові. Годинник класичні круглі на ремінці із шкірозамінника, виконані в корпусі під золото з білим циферблатом, білими стрілками, мітками і календарем ( числом ). У даній моделі варто кварцовий механізм, що забезпечує точність ходу, застібка звичайна. Час в годинах встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до другого клацання висунути заводний ключ і обертати до установки. Кількість виставляється вперше. Додаткові циферблати не активні. Працюють на батарейці - таблетці G4 (елемент 626,377 ).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 43 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Золотий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Класичні годинник |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 307 ₴



