Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник на ремішці, зроблений у білому металевому корпусі з білим циферблатом і чорними цифрами і стрілками. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, застібка звичайного. Час у годинах встановлюється класичним способом. Для цього необхідно висунути головку заводу зі штифту і обертати до установки. Вони працюють на батарейці - таблетці G4 (елемент 626,377).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Класичні годинник |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 300 ₴






