
влевовправо
Годинник наручний дитячий
- Готово до відправки
- Код: 0101529-свз
254 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники невеликі круглі повністю зеленi, з силіконовим ремінцем. На циферблаті напис Geneva c золотими стрілками і мітками. У даній моделі варто кварцовий механізм, застібка звичайна. Час в годинах встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку з штифтом і обертати до установки. Працюють на батарейці-таблетці G4 (елемент 626,377). Додаткові циферблати не активні. Діаметр 30 мм.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 30 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Основні | |
| Виробник | Geneva |
| Колір корпусу | Зелений |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Зелений |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 254 ₴





