-10%влевовправо
Годинники наручні жіночі на силіконовому ремінці
- Готово до відправки
- Код: 0101541
323 ₴
291 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник жіночий на силіконовому ремінці білого кольору, виготовлений у жовтому корпусі із золотистим циферблатом і мітками. За зовнішнім діаметром корпусу розташовані стрази. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, застібка звичайна. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і обертати до встановлення. Працюють на батарейці-таблетці G4 (елемент 626,377). Ремінець виготовлений із металевими вставками та стразами.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Золотистий |
| Колір браслета/ремінця | Білий |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Пластиковий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 291 ₴









