Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники настінні під різьблене дерево ( 450 X 450 ) . Настінні годинники якісні, нова красива модель, восьмигранник, кварцові. Працюють на батарейці (пальчикова – елемент А А). До комплекту не входить. Механізм з стрілкою, що пливе (не тікає). Корпус виготовлений під лаковане дерево. На жовтому циферблаті великі добре видимі чорні цифри, чорні стрілки. Розмір: 450 Х 450 Х 40. Розмір самого циферблату 300 мм.
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Жовтий |
| Форма | Фігурна |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
- Ціна: 875 ₴




