
влевовправо
Настінний годинник квадратний з малюнком квітів на корпусі ( 255 х 255 )
- Немає в наявності
- Код: 0101582(2155-2)
265 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники настінні квадратні з малюнком квітів на корпусі ( 255 х 255 ), корпус пластиковий, білого кольору, зі стороною 255 мм. На корпус нанесено малюнок з квітами. Працюють на пальчикової батарейки (елемент А ). До комплекту не входить.
Ширина самого циферблата 180 мм.
Ширина самого циферблата 180 мм.
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
|---|---|
| Тип живлення | Батарейки |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок, Квіти |
| Основні | |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Квадратна |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип годинника | Настінний |
| Габаритні розміри годинників | |
| Глибина | 30 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 255 мм |
- Ціна: 265 ₴


