Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Калькулятор хороший надiйний. Калькулятор настільний CТ- 9200 для будинку і офісу має 14 розрядний рідкокристалічний дисплей з фіксованим кутом і великими чіткими цифрами. Калькулятор виконує усі прості операції, у тому числі видобуток квадратного кореня і процентів. Є перегляд у ручному та автоматичному режимі всіх виконаних дій.
Має на клавіатурі кнопку два нуля "00", стрілку - для скинути останньої неправильно набраної цифри. На лицьовій панелі розташовано два перемикачі для заокруглення чисел до потрібної цифри у більшу або меншу сторону. У вас є функція пам' яті ( кнопки: M+, M-, MRC), а також друга пам' ять GT для збереження даних під час інших обчислень. Передбачено автоматичне вимкнення калькулятора через певний час у стані бездіяльності для економії живлення. Дана модель калькулятора працює від світла та на пальчиковій батарейці (елемент А А).
.
Має на клавіатурі кнопку два нуля "00", стрілку - для скинути останньої неправильно набраної цифри. На лицьовій панелі розташовано два перемикачі для заокруглення чисел до потрібної цифри у більшу або меншу сторону. У вас є функція пам' яті ( кнопки: M+, M-, MRC), а також друга пам' ять GT для збереження даних під час інших обчислень. Передбачено автоматичне вимкнення калькулятора через певний час у стані бездіяльності для економії живлення. Дана модель калькулятора працює від світла та на пальчиковій батарейці (елемент А А).
.
| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Основні | |
| Виробник | Citizen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бухгалтерський |
| Колір | Світло-сірий |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 14 |
- Ціна: 495 ₴








