Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники невеликі круглі в жовтому корпусі з чорним ремінцем. На білому циферблаті чорні стрілки та цифри. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, звичайна застібка. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і обертати до установки. Працюють на батарейці-таблетці G4 (елемент 626377).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 30 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячі |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 289 ₴




