Топ продаж

влевовправо
Годинник наручний розмовляючий
- Готово до відправки
- Код: XJ-768N(0101630)
400 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наручний годинник, що говорить, можна використати не лише як простi електроннi, але i як для слiпих людей з ослабленим зором. Годинник надiйний простий в зверненнi. Годинник показуе 24 годинний час. Будильник має три рiзнi сигнали ( зозуля, пiвень, музика ). Говорять росiйською мовою. Час повідомляється при натисканні на кнопку, а також можна встановити режим оповіщення щогодини. Працюють від батарейки – таблетки 2032 (3v).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Товщина | 13 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Діаметр | 42 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Пластикове |
| Браслет/Ремінець | Пластиковий |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Кругла |
| Циферблат | Цифровий |
| Виробник | XJXN |
| Формат часу | 24 години |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник |
- Ціна: 400 ₴


