Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наручний годинник у вигляді фітнес - чорний браслет з білими цифрами. Годинник витончено і сучасно виглядає на руці. Виготовлені у мінімалістичному стилі. Зручні у використанні та носінні. Підходять під будь-який стиль одягу. Корпус, що відокремлюється від ремінця, зроблений з міцного пластику. Спеціальна анатомічна форма корпусу забезпечує зручну фіксацію зап'ястя. Тонкий ремінь з гнучкого каучуку дуже практичний і простий. Регулюється застібкою під розмір зап'ястя. Годинник налічує ряд функцій, таких як: 12 часовий пояс, індикація дня тижня, секундомір, підсвічування та водостійкість. Управління здійснюється за допомогою однієї кнопки. Цифри світяться, що дозволяє дізнатися час і вдень і вночі, достатньо натиснути кнопку.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 18 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Спортивний годинник |
| Стать | Унісекс |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Форма | Овальна |
| Тип механізму | Електронний |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Формат часу | 12 годин |
- Ціна: 225 ₴




