
влевовправо
Будильник 784 синій
- Готово до відправки
- Код: 784-г-(0101645)
188 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будильник фігурної форми. Корпус виконаний із кольорового пластику. Циферблат білий з великими чорними цифрами та стрілками. Є підсвічування / для перегляду часу вночі /, кнопка знаходиться з лицьового боку. Тривалість сигналу будильника до 30 хвилин. Для зручнішого відключення дзвінка тумблер зроблений на верхній панелі. Механізм кварцовий, на одній пальчиковій батарейці /елемент живлення АА/. До комплекту не входить. Розмір: висота – 8.5, ширина – 9, товщина – 4 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xinda |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 85 мм |
- Ціна: 188 ₴




