распродажа

влевовправо
Годинники наручні жіночі з малюнком на ремінці
- Готово до відправки
- Код: 220
108 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники жіночі на чорному ремінці, виконані у круглому корпусі захисного кольору з жовтими кантами. В середині циферблата зображена Ейфелева вежа. У даній моделі варто кварцовий механізм, застібка звичайна, ремінець із заклепками. Час в годинах встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку з штифтом і обертати до установки. Працюють на батарейці-таблетці G4 (елемент 626,377).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 33 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Основні | |
| Виробник | Vikec |
| Колір корпусу | Оливковий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Хакі |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 108 ₴





