Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник наручний з фосфорним циферблатом. Годинник чоловічий на розтяжному браслеті (гумка), виконаний у білому металевому корпусі з фосфорним циферблатом і чорними добре видимими цифрами. У цій моделі стоїть кварцовий механізм. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і повертати до установки. Працюють на батарейці-таблетці G4 (елемент 626377).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 38 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Основні | |
| Виробник | Brave |
| Колір корпусу | Металік |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Класичні годинник |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Інший |
| Колір браслета/ремінця | Сталевий |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 335 ₴





