Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий будильник з великими цифрами квадратний. Годинник з будильником квадратної форми великі. Корпус виконаний із пластику. Циферблат білий, з великими чорними, добре видимими цифрами та стрілками. Тривалість роботи сигналу будильника до 30 хвилин, вимикається за бажанням ззаду. Механізм кварцовий, на одній пальчиковій батарейці /елемент живлення АА/. До комплекту не входить.
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Колір циферблату | Білий |
| Форма | Квадратна |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Циферблат | Арабські цифри |
- Ціна: 178 ₴




