Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник Goldis на коричневому ремінці, хорошої якості, виконані в білому блискучому металевому корпусі зі світлим переливаються циферблатом і білими металевими стрілками, мітками і цифрами. Додаткові циферблати не активні. У даній моделі варто кварцовий механізм, застібка звичайна. Час в годинникахах встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку з штифтом і обертати до установки. Працюють на батарейці-таблетці G4 (елемент 626,377).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Основні | |
| Виробник | Goldlis |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Класичні годинник |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Жовтий |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 250 ₴



