Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники жіночі на растяжном браслеті (гумка ), виконані у жовтому металевому корпусі з фосфорним циферблатом і чорними добре видимими цифрами. У даній моделі варто кварцовий механізм. Час в годинах встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку з штифтом і обертати до установки. Працюють на батарейці-таблетці G4 (елемент 626,377).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Комбінований |
| Колір циферблату | Інший |
| Колір браслета/ремінця | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Загальна довжина | 180 мм |
- Ціна: 390 ₴










