
влевовправо
Годинник настільні з бiлими цифрами дзеркальні 888-Y з температурою і вологістю
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 888-Y бел
563 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник настільні з бiлими цифрами дзеркальні 888-Y з температурою і вологістюЧасові електронні годинники з світними цифрами. Це настільний годинник з будильником, термометром з дзеркальним екраном. У них є дисплей з великими чіткими цифрами. На екрані буде показано рік, кількість, місяць, температура і вологість. Цей пристрій працює у двох режимах відліку часу ✔ 12 і 24 години. Кнопки керування розташовано з іншого боку панелі годин. Технічні характеристики:
• Вмонтований календар: час, дата, температура, вологість;
• Цифровий яскравий дисплей;
• Часовий формат: 12/24 години;
• Тип механізму: електронна;
• Електронний будильник;
• Харчування годинника: від USB кабеля (ідеться у комплекті), кабель можна змонтувати до будь- якого блоку живлення з портом USB (блок не йде у комплекті);
• AC: 110V~220V 50/ 60Hz;
• Тип сигналу будильника: стандартна мелодія;
• Діапазон вимірювальної температури: 0 ~+ 50 градусівC / 32 °F ~ 122 °F;
• Можливість перемикання температури: °С / °F;
• Колір корпусу: чорний;
• Колір циферблату: срібний;
• Колір дисплея: бiлий;
• Матеріал для корпусу: пластик;
• Тип: настільний;
• 3 будильника;
• Автоматичне регулювання яскравості. Після 18 годин і до 7 ранку яскравість підсвічування буде знижена;
• Тип індикацій: електронний (крутий шрифт);
• Розмір цифр (УхШ): 4 х 1,9 см;
• Габаритні розміри (УхШГ): 91 х 179 х 28 мм;
Можливості:
• Дзеркальна поверхня;
• Яскравий світлодіодний екран;
• Грім довгий будильник;
• Функція автоматичного вимірювання температури;
• Функція автоматичного зменшення яскравості світла вночі;
• Вмонтований календар: час, дата, температура, вологість;
• Цифровий яскравий дисплей;
• Часовий формат: 12/24 години;
• Тип механізму: електронна;
• Електронний будильник;
• Харчування годинника: від USB кабеля (ідеться у комплекті), кабель можна змонтувати до будь- якого блоку живлення з портом USB (блок не йде у комплекті);
• AC: 110V~220V 50/ 60Hz;
• Тип сигналу будильника: стандартна мелодія;
• Діапазон вимірювальної температури: 0 ~+ 50 градусівC / 32 °F ~ 122 °F;
• Можливість перемикання температури: °С / °F;
• Колір корпусу: чорний;
• Колір циферблату: срібний;
• Колір дисплея: бiлий;
• Матеріал для корпусу: пластик;
• Тип: настільний;
• 3 будильника;
• Автоматичне регулювання яскравості. Після 18 годин і до 7 ранку яскравість підсвічування буде знижена;
• Тип індикацій: електронний (крутий шрифт);
• Розмір цифр (УхШ): 4 х 1,9 см;
• Габаритні розміри (УхШГ): 91 х 179 х 28 мм;
Можливості:
• Дзеркальна поверхня;
• Яскравий світлодіодний екран;
• Грім довгий будильник;
• Функція автоматичного вимірювання температури;
• Функція автоматичного зменшення яскравості світла вночі;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Зелений |
| Додаткові характеристики годин | |
| Термометр | Так |
| Голосове сповіщення | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 179 мм |
| Глибина | 28 мм |
| Висота | 91 мм |
- Ціна: 563 ₴








