Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник новий жіночий під золото з зеленим ремінцем. Годинник із золотими стрілками та цифрами на чорному циферблаті. Скло по зовнішньому краю грановане. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, що забезпечує точність ходу. Застібка звичайна. Працюють на батарейці таблетки G4 (елемент 626,377). Діаметр 32 мм, ширина ремінця 13 мм, загальна довжина 220 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 33 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 13 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
- Ціна: 225 ₴






