Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор портативний з USB зарядкою. Вентилятор mini fan працює від акумулятора li-lon 18650 (у комплект не входить), або через USB дріт. Вентилятор має вбудований ліхтар і три швидкості обертання.
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Ліхтарик |
| Тип живлення | Акумулятор(у комплект не входить) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Кількість режимів роботи | три швидкості |
| Живлення | Вбудований акумулятор 1800 mAh |
| Розміри | L 200 мм |
|
Діаметр 100 мм Додаткові характеристики: вага 166 г, |
Вентилятор (три швидкості) |
| Основні | |
|---|---|
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Діаметр лопатей | 90 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 139 мм |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 207 ₴





